هدف ما رضایت مشتری

درباره ما

شرکت کاسپین مهار آب با 10 سال سابقه حرفه ای و درخشان و انجام بیش از 100 عنوان پروژه تخصصی هم اکنون در زمینه های ذیل در حال فعالیت است:

  1.  ساختمان
  2. کشاورزی
  3. انرژی – نفت و گاز و پتروشیمی
  4. آب و فاضلاب و محیط زیست
  5. دام و طیور ، شیلات
  6. پوشش های ضد اسید

شرکت کاسپین مهارآب با بکار گیری پرسنل متخصص و حرفه ای در زمینه تولید، تضمین و کنترل کیفیت، لجستیک و بازرگانی بعنوان یکی از تخصصی ترین مجموعه های تولید و فروش و مهندسی  آب و اجرای سیستم های نوین زهکشی، ایزولاسیون، احداث استخر های کشاورزی و پرورش ماهی، کانال های انتقال آب، روف گردن، چمن مصنوعی ومصالح ژئوسینتتیک (ژئوممبران، ژئوتکستایل، ژئوکامپوزیت، ژئوگرید و واتراستاپ آکواسل) طبق استاندارد های بین المللی  در صنایع مختلف عمرانی، نفت، گاز و پتروشیمی، سد سازی، راه سازی و تونل سازی  استخر های کشاورزی و صنعتی در ایران، ارتقا کیفیت را با نگاهی مشتری مدارانه سرلوحه اقدامات خود قرارداده است.

همچنین با استفاده از تیم مهندسي مجرب خود و نیروهاي توانمند و با سابقه های درخشان در راستاي اهداف شركت که همانا پیشرفت و رضایتمندی مشتری و استفاده بهینه از منابع كشور بر اساس پروژه هاي تحقیقاتي میباشد، اقدام به فعالیت نموده است . شرکت بازرگانی کاسپین مهارآب در خصوص اجرای هر پروژه ، ضمن بررسی همه جانبه ابعاد پروژه، محدودیت پروژه، زمان بندی، تامین منابع و دیگر معیارهای انجام ھر پروژه را به حداقل رسانیده و با شناسایی و درک عمیق آنها ،فرآیند اجرا را تسهیل نموده است .

شرکت کاسپین مهار آب به عنوان بخش بازرگانی خارجی و داخلی  مجری فرایند خرید ، تمامی تلاش خود را جهت تامین کالا از برترین سازندگان جهانی معطوف نموده تا در افزایش بهره وری و نهایتا رضایتمندی مشتریان خود سهیم باشد.

فروش محصولات با کیفیت بالا

فروش  انواع محصولات و ارائه خدمات به صورت حضوری و غیر حضوری با بهترین کیفیت

خدمات مشاوره

ارائه  بهترین مشاوره رایگان و راهنمایی از صفر تا صد پروژهای اجرای و خرید محصولات در بازار

پشتیبانی مشتری

شرکت کاسپین مهارآب با درنظر گیری کیفیت کار و محصول خود بعد از اتمام پروژه های خود پشتیبانی و تضمین کار خود را به عهده میگیرد

برای اطمینان خاطر

کار را به حرفه ای ها بسپارید!

آنها همه حرفه ای هستند

دیدار با تیم ما

تست تغییرات کاسپین مهارآّب

پست یافت نشد
به دنبال یک مشاور و برنامه ریز برای پروژه خود هستید؟